Maasoojuspump Thermia Atlas - SCOP 6,15

Uhiuus Thermia Atlas preemiumklassi maasoojuspump murrab esmakordselt 6,0 SCOP barjääri!

Thermia Atlas on uhiuus maasoojuspump invertertehnoloogiaga, mis garanteerib tänu oma unikaalsetele tehnilistele omadustele esmaklassilise sooritusvõime. Murrangulise hooajalise jõudluskoefitsiendiga (SCOP) 6,15 (Atlas 18 35°C põrandakütte juures vastavalt standardile EN14825), võimaldab Thermia Atlas teil vähendada energiakulu kuni 80% võrra.

Thermia Atlas on maailma esimene maasoojuspump, mille SCOP ületab 6,0.

SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi, st nii soojal kui ka külmal aastaajal. See näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

  • Parim Skandinaavia disain ja funktsionaalsus
  • Maailmatasemel küttevõimsus (SCOP 6,15)
  • Suures koguses kodust sooja vett (545 liitrit)
  • Konkurentidest madalam müratase (30-43 dB(A))
  • Invertertehnoloogia kohaldub täpselt reaalajalisele nõudlusele
  • Mitmekesisus – sobib ni uutesse kui ka renoveeritud hoonetesse
  • Integreeritud lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus (valikuline)
  • Veebi teel juhtimine – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks

Atlas on saadaval kahe väljundvõimsusega: Altas 12 (3-12kW) ja Atlas 18 (4-18 kW). Atlas 12 on saadaval nii kolmefaasilise (400V) kui ka ühefaasilise versioonina (230V), samas kui Atlas 18 on saadaval kolmefaasilisena (400V).

Atlasel on sisseehitatud 184-liitrine soojaveepaak. Atlas Duo versioonil on integreeritud soojaveepaak ning see on loodud töötama koos MBH Atlas 200 või MBH Atlas 300 või mõne muu soojaveepaagiga.


Atlasel on uus üleni klaasist värviline puutetundlik ekraan esmaklassilise kvaliteediga. Lisaks üldise disaini parandamisele pakub uus ekraan ka paremat vaatamisnurka ja teravamat kontrasti.

Atlase soojuspumba juhtseadmel on uhke värviline puutetundlik ekraan ja kasutajasõbralikud ikoonid, mida on lihtne mõista.
Atlasel on samasugune hõbehall esikülg ja tumehallid küljed, mis on osutunud juba väga populaarseks Calibra mudelil.
Nagu ka meie varasematel tippmudelitel nagu näiteks Diplomat Optimum G3-l, asub ka Atlase kate soojuspumba peal. Kate parandab installatsiooni viisakat välimust ning võimaldab mõningaid torusid varjata.

Innovaatiline akustiline disain on teinud Atlasest kõige vaiksema soojuspumba turul. Täiendavate vibratsiooni- ja mürasummutitega saavutab Atlas suurepärase vaikusetaseme.

Atlase müratasemed jäävad töö vältel vahemikku 30 dB(A) kuni 42 dB(A), sõltuvalt kompressori kiirusest (vastavalt standarditele EN12102 ja EN ISO 3741). Atlas 12 on oma segmendis kõige vaiksem turul olev soojuspump.Allikas: https://estonia.thermia.com/tooted/maasoojuspumbad/thermia-atlas/

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: